SVEN

Webová stránka značky: SVEN
 

Spoločnosť SVEN poskytuje svojim klientom to najlepšie, deň čo deň robí profesionálne technológie cenovo dostupné pre každého.

 Tento slogan sme zvolili, aby sme zdôraznili komplexné vybavenie spoločnosti na uspokojenie rastúceho dopytu zákazníkov, inými slovami „SVEN sa snaží poskytnúť vám presne to, čo chcete.

Dnes sústreďujeme naše hlavné úsilie na to, aby sa exkluzívne špičkové technologické riešenia stali súčasťou nášho každodenného života. Jedinečné technické produkty spoločnosti SVEN, vyrábané podľa najvyšších profesionálnych štandardov a predávané za dostupné ceny, majú za následok jej neustále rastúci podiel na trhu.

Kde sa východ stretáva so západom.

...Nový svet odrážajúci to najlepšie zo starých orientálnych kultúr a moderných západných tendencií vzniká na križovatke dvoch trendov...

Spoločnosť SVEN, inšpirovaná touto filozofickou myšlienkou, implementuje požiadavky zákazníkov s využitím možností Východu a Západu.

Kvalita produktov SVEN je hodnotená západnými technológiami a zodpovedá najvyšším európskym štandardom.

Cenová dostupnosť však bola zabezpečená vďaka prideleniu výrobných zariadení v krajinách východného pacifického regiónu, ako je Taiwan a neskôr v Číne.

Od včera do teraz.

„SVEN“ je severské slovo, ktoré znamená aktívny, mladý, energický.

Spoločnosť SVEN bola založená v roku 1991 ako výrobca počítačových periférií a ponúkala spotrebiteľom cenovo dostupné produkty vysokej kvality. Činnosť spoločnosti je daná optimálnym pomerom kvalita/cena.

TM SVEN bola registrovaná vo viac ako 50 krajinách a vlastní ju fínska spoločnosť s rovnakým názvom, ktorá financuje a koordinuje medzinárodné aktivity v oblasti rozvoja značky v nasledujúcich oblastiach:

 • výskum;
 • výroba;
 • obchod;
 • udeľovanie licencií.

Uznanie reproduktorových sústav SVEN ako objav roku 2001 bolo najvýznamnejším míľnikom vo vývoji značky na územiach krajín SNŠ. Počas nasledujúcich dvanástich rokov SVEN pravidelne získaval uznanie kompetentných odborníkov v oblasti zvuku, ako aj titul „Brand of the Year“ v nominácii „Computer Oriented Speaker Systems“ (2002-2013).

Okrem akustickej linky je najdôležitejšou súčasťou podnikania spoločnosti výroba kvalitných počítačových periférií, komponentov domáceho kina a zariadení na ochranu napájacích zdrojov. Spoločnosť SVEN pravidelne prehodnocuje svoj produktový rad, aby lepšie uspokojil požiadavky svojich zákazníkov.

V súčasnosti je spoločnosť SVEN nadnárodným subjektom s vlastnou výskumnou základňou a inžinierskym centrom, ktorý vykonáva nepretržitý výskum v oblasti inovácií.

Základným kameňom spoločnosti SVEN je čo najlepšie slúžiť našim koncovým zákazníkom. Preto si spoločnosť vyberá najspoľahlivejších potenciálnych partnerov a neustále rozširuje svoju servisnú sieť.

Spoločnosť SVEN si vysoko váži svojich klientov a túži byť obľúbenou značkou elektroniky v každej domácnosti a kancelárii.

89
90 18990
   
 • slo pm SVEN MS 2080 70W Bluetooth reproduktory cierne 34030 2 Kód: PLU3171
  Sven MS-2080
  Skladom (4 ks)

  eXtra bass SubWoofer Ø 145 mm | 2x Satelity - stredový+výškový | drevené | Bluetooth + FM Rádio + prehrávanie MP3 z USB a SD karty | diaľkový ovládač

  €100 (–10 %)
  €74,99 bez DPH
  €89,99
     
  Značka: SVEN Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom