Dočasné prerušenie expedovania a spracovanie objednávok medzi 23. - 26. jún (utorok-piatok) (viac v 2. kroku košíku)
 • 1 z 2
 

JBL Quantum 360X Wireless Xbox

Neohodnotené
 

Bezdrôtové herné slúchadlá na uši s odnímateľným mikrofónom konfigurované hlavne pre XBOX.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
23.07.2024
€127,99
€106,66 bez DPH
   
Kód tovaru PLU9987
Značka JBL
Kategória Slúchadlá
Záruka 2 roky
 

Zvuk predstavuje prežitie.

Ste pripravení zvýšiť úroveň svojej hry? Zoznámte sa s bezdrôtovými hernými slúchadlami JBL Quantum 360X Wireless for Xbox. Tieto slúchadlá fungujú taktiež s Playstation, Nintendo Switch, PC a MAC. Od najtichších krokov po najhlučnejšie laserové výboje vás zvuk JBL QuantumSOUND Signature postaví do centra každej scény. Bez ohľadu na to, ako bláznivá je táto akcia, odnímateľný mikrofón so zameraním na hlasové zaostrovanie znamená, že vás ostatní hráči môžu vždy jasne počuť. Bezstratové bezdrôtové pripojenie, 22-hodinová výdrž batérie a náušníky z ľahkej pamäťovej peny znamenajú, že vám ani na tých najdlhších herných stretnutiach neunikne žiadna chvíľa chaosu. Počítačový softvér JBL QuantumENGINE dolaďuje zvuk tak, aby prinášal maximálnu konkurenčnú výhodu. Vaši protivníci nebudú vedieť, čo ich zasiahlo.

Funkcie

 • Už nikdy nepremeškajte žiadny okamih s duálnym bezdrôtovým pripojením
 • Vžite sa do hry s funkciou JBL QuantumSOUND Signature
 • Buďte počuteľný — alebo aj nie — vďaka odnímateľnému mikrofónu s funkciou stlmenia
 • 22-hodinová výdrž batérie, rýchle nabíjanie a napájanie a prehrávanie
 • Funkcia JBL Dual Source
 • Pohodlie z pamäťovej peny pre dlhotrvajúce hry
 • Prispôsobte si zvuk pomocou PC softvéru JBL QuantumENGINE
 • Kompatibilné s priestorovým zvukom Windows Sonic Surround Sound
 • Prepínanie herného zvuku-chatu
 • Kompatibilné s viacerými platformami

Už nikdy nepremeškajte žiadny okamih s duálnym bezdrôtovým pripojením

Keď je načasovanie na zlomok sekundy kľúčové, nemôžete byť pripútaní k svojmu systému. Bezstratový 2,4 GHz bezdrôtový herný režim vám poskytuje úplnú voľnosť pohybu, bez rušenia zvuku v zápale boja. Tieto slúchadlá sú kompatibilné so všetkými zariadeniami s podporou Bluetooth, ako sú smartfóny a tablety.

Vžite sa do hry s funkciou JBL QuantumSOUND Signature

Od najtichších krokov po najhlučnejšie laserové výboje, kinematografický zvuk JBL QuantumSOUND signature urobí každú scénu epickou. Vybavené 40 mm meničmi, vás slúchadlá JBL Quantum 360X Wireless for Xbox úplne vtiahnu do hry pre skutočnú konkurenčnú výhodu.

Buďte počuteľný — alebo aj nie — vďaka odnímateľnému mikrofónu s funkciou stlmenia

Aj keď sú hry hlučné, odnímateľný mikrofón slúchadiel JBL Quantum 360X Wireless for Xbox s odnímateľným smerovým zaostrovaním znamená, že vás váš tím bude vždy jasne počuť. K dispozícii je tiež praktická funkcia stlmenia zvuku, ak potrebujete ticho bežať na tajnú misiu v skutočnom svete.

22-hodinová výdrž batérie, rýchle nabíjanie a napájanie a prehrávanie

22-hodinová výdrž batérie (s hardvérovým kľúčom až 26 hod. s BT) znamená vynikajúci JBL zvuk aj počas vašich najdlhších herných relácií. Potrebujete ešte čas? Päť minút vám poskytne ďalšiu hodinu prehrávania a počas hrania sa môžete nabíjať pomocou USB nabíjacieho kábla.

Funkcia JBL Dual Source

Slúchadlá JBL Quantum 360X Wireless for Xbox umožňujú komunikáciu súčasne z dvoch zdrojov: zatiaľ čo hardvérový kľúč vás udrží v spojení s hrou, Bluetooth vám umožní zdvihnúť hovor a potom sa bez problémov vrátiť k vašej hre.

Pohodlie z pamäťovej peny pre dlhotrvajúce hry

Odolné JBL Quantum 360X Wireless for Xbox majú ľahký hlavový pás a náušníky zabalené v PU pamäťovej pene, ktoré zaisťujú úplné pohodlie aj počas náročného herného eposu v priebehu celej noci.

Prispôsobte si zvuk pomocou PC softvéru JBL QuantumENGINE

Ovládajte, čo počujete, zlepšite spôsob hry. Pomocou softvérového PC balíka si prispôsobte nastavenia JBL QuantumSURROUND, EQ, bočné zvuky, mikrofón a ďalšie pre dokonalý pohlcujúci zvukový zážitok.

Kompatibilné s priestorovým zvukom Windows Sonic Surround Sound

Slúchadlá JBL Quantum 360X Wireless for Xbox sú navrhnuté pre úplnú kompatibilitu s Windows Sonic Surround Sound, natívnym priestorovým zvukom zabudovaným do herných konzol Xbox série X|S.

Prepínanie herného zvuku-chatu

Ovládač vyváženia herného zvuku-chatu vám umožňuje upravovať úrovne zvuku počas hry. Vďaka samostatným zvukovým kartám vám ovládač umožňuje prispôsobiť dokonalé vyváženie zvuku hry a chatu vo vašich slúchadlách bez prerušenia akcie.

Kompatibilné s viacerými platformami

Slúchadlá JBL Quantum 360X Wireless for Xbox sú vyvinuté pre Xbox. Tieto slúchadlá sú taktiež kompatibilné s PC a je možné ich pripojiť bezdrôtovo (prostredníctvom 2,4 GHz) s PC***, Xbox™*, Nintendo Switch™** a Mac™. Slúchadlá JBL Quantum 360X Wireless for Xbox sú taktiež kompatibilné s akýmikoľvek BT zariadeniami. Funkcie využívajúce JBL Quantum™ ENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, EQ, nastavenia mikrofónu atď.) sú k dispozícii iba na počítači. Kompatibilitu nájdete v sprievodcovi pripojením.
*Bezdrôtová kompatibilita so všetkými modelmi Xbox vrátane Xbox série X l S a Xbox ONE.
**Bezdrôtová kompatibilita s Nintendo Switch len keď je vložený v základni.
***Bezdrôtová kompatibilita s Windows 10/11.”

Konštrukcia cez hlavu (náhlavné)
Prenos signálu Bezdrôtové
Typ slúchadiel uzavreté
Účel Herné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: