Dočasné prerušenie expedovania a spracovanie objednávok medzi 23. - 26. jún (utorok-piatok) (viac v 2. kroku košíku)
 • 1 z 2
 

A4Tech Bloody J95 RGB Pixart

Neohodnotené
 

Herná myš drôtová, USB, vhodná pre pravákov, optická, 8 tlačidiel (extra fire button), RGB podsvietenie, 100-5000DPI, dĺžka kábla 1.8 m, čierna, X-GLIDE kovové nožičky, Aktivovaný Ultra Core 3 a 4 softvér

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do
23.07.2024
Bežná cena €25
Ušetríte €2,01 (–8 %)
€22,99
€19,16 bez DPH
   
Kód tovaru 10159
Značka A4TECH
Kategória Myši
 

Odolná a pohodlná

Povrch hornej časti myši je tvorený pogumovaným plastom s perfektnou ergonómiou a celá myš je postavená na kovových koľajničkách. Celkovo má myš veľmi pevnú konštrukciu vrátane látkou vystuženého kábla a zabezpečí, že sa vám bude dobre držať aj po hodinách používania.

Tlačidlo Extra Fire

【Tlačidlo F】Tlačidlom F si môžete prispôsobiť rôzne režimy streľby.
【Tlačidlo L】 Stlačením 1 / N / 3 môžete ovládať 6 režimov zbraní ľavého tlačidla.

Odozva kláves 1 ms

Vďaka technológii Ahead reaguje bleskovou rýchlosťou s extrémnou odozvou kliknutia 1 ms a vy ste dokonale vybavení precíznosťou a pohodlím!

Životnosť tlačidla

Ponuka extrémnej kvality viac ako 20 miliónov zaručených kliknutí.

15-zónové prispôsobiteľné RGB

Softvér na úpravu farebných animácií RGB umožňuje personalizované kreatívne svetelné efekty s 16,8 miliónmi farieb!

6 režimov zbraní ľavého tlačidla

Pomocou ľavého tlačidla môžete ovládať 6 režimov zbraní prednastavením 1 / N / 3 / posúvacieho tlačidla / 2 bočných tlačidiel pomocou softvéru Bloody Mouse.

 

 Kovová X'Glide Armor Boot

Armor Boot eliminuje trenie na takmer akomkoľvek povrchu pre hladšie pohyby, presné pohyby kurzora a lepšiu presnosť.

LIGHT STRIKE II je revolučná technológia mechanického optického spínača LIGHT STRIKE, ktorá na aktiváciu tlačidla využíva infračervený senzor. LS poskytuje oneskorenie iba 0,2 ms a viac ako 100 miliónov kliknutí. Infračervené spínače tiež odstránili efekt dvojitého kliknutia. Nová technológia zaručuje používateľovi presnosť bez akéhokoľvek oneskorenia a je až o 30 ms rýchlejšia ako myši využívajúce tradičné kovové mikrospínače. V prípade Light Strike máme dočinenia s absolútne najrýchlejšou hernou myšou na svete, vďaka ktorej sa aj tí najnáročnejší používatelia budú cítiť plne spokojní a uspokoja sa so svojou voľbou.

Systém RGB je spôsob vytvárania svetla, ktorý umožňuje akékoľvek a všetky úžasne sýte farby.

Podpora poskytujúca používateľovi 3 rôzne úrovne pre všetky požiadavky rôznych typov hier. Každá úroveň je určená pre rôzne typy hier:

 • Jadro 1: prispôsobené pre hry RTS a RPG,
 • Jadro 2: prispôsobené pre hry FPS a ULTRA,
 • Jadro 3: vhodné pre pokročilé hry FPS.

Programovateľné tlačidlá, užívateľské profily a estetický a ľahko použiteľný softvér umožňujú priradiť funkcie jednotlivým tlačidlám a nastaviť makrá podľa vašich potrieb.

Hliníkové klzáky v myši A4Tech BLOODY sú 10-krát odolnejšie a v porovnaní s inými hernými modelmi poskytujú až o 20 % vyšší výkon.

Funkcia na jednoduchú identifikáciu aktuálneho nastavenia rozlíšenia DPI vašej myši. Každému režimu DPI je priradená iná farba podsvietenia. Funkcia užitočná najmä pri nočných seansách s vašimi obľúbenými hrami.

 
 
 • Citlivosť 5000 DPI - Tento model myši ponúka citlivosť až 5000 DPI, takže si môžete optimálne nastavenie tohto parametra prispôsobiť svojim individuálnym preferenciám a konkrétnym aplikáciám. Na kreslenie a navrhovanie zvoľte nízku úroveň citlivosti, ktorá zaručí presnosť. Pri hraní hier môžete experimentovať a používať rôzne úrovne, ktoré zabezpečia presnosť aj rýchlosť.
 • PrispôsobteDPI svojim potrebám - stupňovité nastavenie citlivosti na hernej myši je najobľúbenejšou možnosťou, ktorá vám umožní rýchlo a dynamicky meniť citlivosť na vami zvolenú úroveň. Myši so skokovým nastavením zvyčajne ponúkajú na výber niekoľko úrovní, čo vám umožní prispôsobiť parametre myši konkrétnej hre alebo dokonca konkrétnym herným situáciám.
 • Podsvietenie RGB - Tento model hernej myši je vybavený podsvietením RGB, čo je pútavá funkcia, vďaka ktorej bude vaša herná stanica vyzerať ešte pôsobivejšie. Ovládajte podsvietenie myši, prispôsobte ho farebnej schéme svojho okolia alebo sa rozhodnite pre minimalistický štýl.
 • Profil pre pravákov - Toto je myš navrhnutá špeciálne pre pravákov. Jej profil bol navrhnutý tak, aby dokonale padol pod pravú ruku - tlačidlá, hrbolčeky a priehlbiny sú presne tam, kde ich potrebujete pre presnosť a maximálne pohodlie.
 • Káblové pripojenie - Zabezpečte si maximálnu presnosť a spoľahlivosť s káblovou myšou. Kábel, s ktorým sa dodáva, má správnu dĺžku, je flexibilnýa pevne skonštruovaný.
 • Optický snímač - Presnosť a plynulé ovládanie myši zabezpečuje špičkový optický snímač. Rozhodnite sa pre osvedčené a najobľúbenejšie riešenie, ktoré funguje nielen na dokonale hladkej podložke pod myš, ale dokonca aj priamo na povrchu vášho stola. Optický snímač zabezpečí pohodlnú prevádzkupri vysokých aj nižších nastaveniach DPI zariadenia.
 • Obnovovacia frekvencia - Keď chcete najvyššiu presnosť, minimálne oneskorenie a bleskovú odozvu, oplatí sa staviť na myš s vysokou obnovovacou frekvenciou. Tento model zariadenia môže ponúknuť obnovovaciu frekvenciu položky 1000 Hz.
 


Nový člen skupiny Bloody gaming mouse. J95 využíva technológiu Light Strike, ktorá zaručuje presnosť, rýchlosť a výnimočnú odolnosť.
Veľmi starostlivý dizajn a povrchová úprava osloví aj tých najnáročnejších používateľov. Myš, ktorá využíva všetky farby RGB (16,8 milióna farieb).
Okrem toho 5 režimov podsvietenia v závislosti od preferencií hráča. Rozlíšenie nastaviteľné v rozsahu 100-5000 DPI. Myš J95 vyniká prídavným tlačidlom "fire" a štandardne dodávaným aktivačným kódom, ktorý umožňuje prístup k základným vymoženostiam a rozsiahlym možnostiam na webovej stránke výrobcu.

Ergonómia Vhodné pre pravákov
Optické rozlíšenie 5000 dpi
Počet tlačidiel 8
Požadované vlastnosti Hracia myš
Prenos signálu Káblové
Typ snímania optické
Typ zariadenia myši

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: