POZOR!!!! Dočasné prerušenie expedovania a spracovanie objednávok medzi 23. - 26. jún (utorok-piatok) (viac v 2. kroku košíku) !!!!
  • 1 z 3
 

Marvo KM400+G1 CZ

Neohodnotené
 

Herná sada klávesnice, myši a podložky KM400+G1, klávesnica s multimedialnimy klávesmi.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do
24.07.2024
€22,99
€19,16 bez DPH
   
Kód tovaru PLU3276
Značka Marvo
Kategória Klávesnice
Záruka 2 roky
 

mARVO KM400 + G1 HERNÝ SET KLÁVESNICE, MYŠI A PODLOŽKY.

 

 

 

Marvo KM400, klávesnice + myš s podložkou, černá

S gamingovou sadou Marvo KM400 si hranie svojich obľúbených počítačových hier užijete viac ako kedykoľvek predtým. Ide totiž o súpravu štýlového príslušenstva, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre vášnivých hráčov. Ak sa denne venujete hraniu strieľačiek, budovateľských stratégií alebo pretekárskym simulátorom, táto súprava je určená práve vám. Bez ohľadu na herný žáner, ktorému holdujete najradšej, totiž posunie vašu vášeň o stupienok vyššie.

Súčasťou súpravy je herná klávesnica a myš s podložkou. Všetko je vyhotovené v jednotnom hráčskom dizajne, ktorý vás zaručene zaujme hneď na prvý pohľad. Ako klávesnica, tak aj myš sa k počítaču či notebooku pripájajú pomocou rozhrania USB. Dĺžka kábla oboch zariadení predstavuje 1,5 m.

Klávesnica

Klávesnica, ktorú nájdete v súprave Marvo KM400, je membránová a disponuje celkom 114 klávesmi. 14 z nich je nekonfliktných, takže ich môžete pri hraní stlačiť súčasne bez toho, aby bola obmedzená ich funkčnosť. Výrazným prvkom klávesnice je 3-farebné podsvietenie, ktoré je efektné i praktické – pri hraní v šere či za tmy vďaka nemu bez problémov vidíte na jednotlivé klávesy.

Myš

Herná myš z tejto súpravy je vybavená moderným optickým senzorom, ktorý jej zaručuje veľmi flexibilnú citlivosť. Tú si môžete prostredníctvom špeciálneho tlačidla meniť podľa potreby – môžete voliť z hodnôt od 800 až do 2 400 dpi. Na myši nájdete 6 rôznych tlačidiel, ktoré môžete využiť na efektívnejšie ovládanie svojej obľúbenej hry aj k pohodlnej obsluhe multimédií. Rovnako ako klávesnica, aj myš je vybavená farebným podsvietením (7 farieb).

Podložka pod myš

Podložka, ktorá je súčasťou sady Marvo KM400, štýlovo zodpovedá myši. Jej povrch je vyrobený z kvalitnej textílie, ktorá zaručuje perfektné trenie a vysokú presnosť myši. Na spodnej strane podložky je naopak umiestnená protišmyková vrstva z gumy, ktorá zamedzuje nežiadúcemu pohybu podložky po stole.

Sada Marvo KM400, klávesnice + myš s podložkou, černá
 

Táto kombinácia 3 v 1 zaručene pokryje základné potreby hráčov všetkých typov hier. Disponuje aj štýlovým vzhľadom, v ktorom sa klávesnica, myš aj podložka dopĺňajú.

Vlastnosti myši
* Senzor: Optický
* DPI: 800-1200-1600-2400
* Počet tlačidiel: 6
* Podsvietenie: 7 farieb
* Rozmer: 120 x 70 x 38mm
* Dĺžka kábla: 1,5 m

* Rozhranie: USB 2.0

Vlastnosti klávesnice
* 19 nekonfliktných kláves (Anti-ghost)
* Kláves: 114
* Typ klávesnice: Membránová
* Hĺbka stlačení: 3,6 ± 0,3 mm
* Sila k aktivácii: 50 ± 15 g
* Podsvietenie: 3 farby
* Rozhranie: USB 2.0
* Dĺžka kábla: 1,5 m

Vlastnosti podložky
* Textilný povrch pre optimalizované trenie a presnosť
* Protišmyková pogumovaná základňa
* Veľkosť: 287 x 244 x 3 mm

 

 

Požadované vlastnosti Numerická klávesnica, herné, Podsvietenie
Typ rozhraní káblové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: