Dočasné prerušenie expedovania a spracovanie objednávok medzi 23. - 26. jún (utorok-piatok) (viac v 2. kroku košíku)
 • 1 z 4
 

Marvo KG917 US

Neohodnotené
 

Herná klávesnica s luxusným podsvietením a multimediálnimy klávesmy.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do
22.07.2024
€34,99
€29,16 bez DPH
   
Kód tovaru PLU9962
Značka Marvo
Kategória Klávesnice
Záruka 2 roky
 

Marvo KG917

Marvo KG917, čierna
K víťazstvu nad súpermi potrebujete mať k dispozícii nielen výkonný počítač a monitor, ale aj príslušenstvo, ktoré vás podrží aj pri napínavej a rýchlej akcii. Herná klávesnica Marvo KG917 dokáže udržať krok aj so svižným tempom akčných a súťažných hier. Má 107 klávesov v anglickom layoutu, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou 50 miliónov kliknutí. Môžete sa spoľahnúť na to, že klávesnica zostane bezchybne funkčná dlhé roky, aby ste sa na ňu mohli vždy spoľahnúť. K počítaču ju pripojíte pomocou 1,6 m kábla s USB konektorom. Pre ešte štýlovejšie hranie a lepší prehľad o polohe klávesov si vyberte z dvadsiatich režimov podsvietenia.

 

 • Kľúčové vlastnosti:

  Herná klávesnica s luxusným podsvietením
  Jednoduché a bleskové ovládanie s funkciou Anti-ghosting
  Multimediálne klávesy na pohodlné ovládanie videa
  Pripojenie k počítaču cez USB kábel
  Mimoriadne odolné vyhotovenie so životnosťou 50 miliónov kliknutí

S hernou klávesnicou Marvo porazíte všetkých svojich súperov a budete oslavovať víťazstvo.

 • Luxusné podsvietenie

  Spolu s klávesnicou dostanete k dispozícii viac ako 20 prednastavených schém podsvietenia. Prepínajte medzi nimi pomocou klávesových skratiek a vytvorte si svetelné efekty pre ešte štýlovejšie hranie. Okrem všeobecného osvetlenia si môžete nastaviť vlastné podsvietenie, napr. zvýrazniť iba určité klávesy, o ktorých chcete mať vždy prehľad.

 

Mimoriadne odolné vyhotovenie

Na bezchybnú funkčnosť klávesnice sa môžete spoľahnúť dlhé roky. Používajte ju bez obáv každý deň bez toho, aby hrozilo, že dôjde k poškodeniu alebo strate funkčnosti klávesov. Mimoriadne odolné vyhotovenie zaistí životnosť až 50 miliónov kliknutí. Do hernej akcie sa tak môžete ponoriť naplno a bez kompromisov.

 

Makro a mediálne klávesy


Okrem klasických klávesov na písanie tu nechýba ani 12 multimediálnych klávesov. S ich pomocou si ľahko upravíte prehrávanie médií, napr. filmov alebo hudby. Ľahko si upravíte hlasitosť pomocou otočného kolieska, alebo môžete preskakovať medzi jednotlivými súbormi v playliste. Okrem mediálnych klávesov nájdete na klávesnici aj makro klávesy. Naprogramujte si ich funkcie tak, aby ste mali najdôležitejšie ovládanie vždy ihneď k dispozícii.

 

Požadované vlastnosti Numerická klávesnica, herné, Mechanické
Typ rozhraní drôtová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: